Atribuită Cumpărare directă

TROMBEX 75MG *90cpr / CLOPIDOGRELUM; CAPTOPRIL LPH(R) 50mg *30cpr / CAPTOPRILUM; DIAZEPAM RICHTER 10mg / DIAZEPAMUM; ALPRAZOLAM LPH 0.5MG; FINANTARE CPU

Număr anunț
DA26112354
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33670000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600,95 RON
Valoare atribuită
600,95 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600,95 RON

din 600,95 RON estimat