Atribuită Cumpărare directă

tn3480 30 buc tn3380 8 buc tn2320 20 buc tn2220 6 buc tn2000 3 buc dr2300 15 buc dr2200 3 buc dr3400 10 buc dr3300 6 buc dr2000 3 buc

Număr anunț
DA26104019
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.276,11 RON
Valoare atribuită
3.276,11 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.276,11 RON

din 3.276,11 RON estimat