Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar MUFA 50 BUC 1 19.75 COT 50 BUC 2 20.17 TV 50*30*2 ML 1 5.63 CATER BUC 1 23.95 AUTOF BUC 50 0.126 MANUSI BUC 72 2.9413 SACI MENAJERI 240L BUC 80 14.1176 SACI MENAJERI 120L BUC 36 5.8822 SACI MENAJERI 60L BUC 60 7.563 DISC 125*1 BUC 10 3.109 SURUB 6*60 BUC 33 0.21 SURUB 6*50 BUC 67 0.1681 PIULITA 6 BUC 100 0.042 SURUB 8*60 BUC 100 0.2941 PIULITA 8 BUC 100 0.084 GREBLA BUC 10 2.941 KIT 152 BUC 1 13.45 DISTANTIERE BUC 1 5.04 SPACLU BUC 1 6.39 DISC 115*1 BUC 10 3.025 DISC 230*1.9 BUC 4 6.8075 FURTUN ABS 102 ML 6.7 47.4791 CARTON BUC 1 21.01 TV 50*50*3 ML 1 16.13
- Număr anunț
- DA26107566
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.661 RON
- Valoare atribuită
- 2.661 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.