Atribuită Cumpărare directă

PRET IMPORTATOR ! Halate medicale pentru examinare, tip vizitator, nesterile, cu inchidere la gat si in talie, marime: XL; culoare: verde / albastru; / alb. Mod de ambalare: 10 buc/punga; 100 buc/bax. Suntem importatori directi ai acestui produs si avem certificare ISO si aviz A.N.M.D.M.

Număr anunț
DA26104592
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
ADAR UNIC SOLUTIONS SRL (CUI 24677766)
Cod CPV
18410000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.140 RON
Valoare atribuită
4.140 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.140 RON

din 4.140 RON estimat