Atribuită Cumpărare directă

Stanta flexibila pentru RD-4055 SuperCut 70 4X1 amprente, , linii verticale, 406mm Stanta rotativa rotativa H= 0,396mm SuperCut 90, 1 amprente , 411x565,002mm

Număr anunț
DA26159901
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
30194500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.987 RON
Valoare atribuită
3.987 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.987 RON

din 3.987 RON estimat