Atribuită Cumpărare directă

Incarcare toner HP CF410 X negru(cip inclus). Se foloseste la imprimantele HP Color Laserjet PRO M452 SERIES , HP Color Laserjet PRO M452DN , HP color Laserjet PRO M477 , HP Color Laserjet pro MFP M377DW.

Număr anunț
DA26104610
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI 17741882)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
793,28 RON
Valoare atribuită
793,28 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

793,28 RON

din 793,28 RON estimat