Atribuită
Cumpărare directă
Detergent lichid destinat spalarii hainelor de lucru,cu putere mare de spalare pentru hainele de lucru murdare de uleiuri minerale si grasimi, are rezultate optime folosit in sistem Triplex ( impreuna cu alti Detergenti din gama Triplex ), eficient in cazul uleiurilor minerale de la 50 grade C.Spumeaza putin si se clateste usor, are un miros proaspat si natural. In functie de tipul textilelor si al procesului de spalare dozajul este intre 4-10 grame/kg de textile uscate pentru fiecare etapa de spalare.Se recomanda utilizarea lui in combinatie cu produsele compatibile de la acelasi furnizor.Recomandari de spalare se primesc de la specialistii nostrii care va va oferi suportul tehnic.Ambalare bidon plastic 20 kg.Se recomanda dozarea numai prin sistem de dozare automat pentru siguranta muncii si acuratetea dozajului in masina de spalat
- Număr anunț
- DA26121777
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HUEDIN (CUI 4485618)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 572,80 RON
- Valoare atribuită
- 572,80 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.