Atribuită
Cumpărare directă
KIT TRASEU OXIGEN MEDICINAL LICHEFIAT CONFORM OFERTA NR. 35 DIN 03.04.2020 1. Robinet valve line main transfer (Sherwood YVA), Aviation cleaned oxygen 6000 PSI buc 2 981.93 1,963.86 2. Adaptor ‐4 JIC‐M to 1/4 NPT‐M brass, Aviation cleaned oxygen, 3300 PSI buc 4 181.60 726.40 3. CGA‐540 1/4 NPT‐F to CGA‐540‐S, Brass, Aviation cleaned oxygen, 3000 PSI buc 1 431.43 431.43 4. Furtun (PTFE) Teflon flex‐hoses 4jicF‐F 2', Aviation cleaned oxygen 3000 PSI buc 2 909.99 1,819.98 5. Vana T Brass Union Tee 1/4"‐F, cleaned oxygen 3300 PSI buc 1 596.91 596.91 Total 5,538.58
- Număr anunț
- DA26113833
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M.01912 BORCEA (CUI 32582462)
- Furnizor / câștigător
- TECHNOLOGY IMPLEMENTATION SRL (CUI 36890406)
- Cod CPV
- 31111000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.538,58 RON
- Valoare atribuită
- 5.538,58 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.