Atribuită Cumpărare directă

Solicitant: Directia tehnica; Responsabil ahizitie: Lupulescu Florin 100857908 LUBRIFIANT MULTIFUNCT. WD 40 450ML 22.60 2 Buc 100868791 SUFLANTA AER CALD 60 209.24 1 Buc (garantie 12 luni) 100871814 BALAMA APLICATA 105GR D35 NI 3.36 60 Buc 100866601 SILICON UNIV DIALL TRANSP 300ML 9.66 2 Buc

Număr anunț
DA26112636
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44420000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,45 RON
Valoare atribuită
475,45 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,45 RON

din 475,45 RON estimat