Atribuită Cumpărare directă

Produsele trebuie să fie însoţite de documente justificative, certificate de garanţie sau de conformitate, se vor livra in ambalajul producatorului în perioada de valabilitate pe baza comenzilor săptămânale transmise telefonic sau prin fax emise în perioada august - 15.09.2020.

Număr anunț
DA26104564
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.485 RON
Valoare atribuită
2.485 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.485 RON

din 2.485 RON estimat