Atribuită Cumpărare directă

M281/03.08.2020(Mentenanta) ELECTR SUPERTITFIN 3,20X450 - 11,60 kg - 12,21 lei/kg + TVA SURUB HEX M 6X60 ZN GR.8.8 - 200 buc - 0,18 lei/buc + TVA OTEL L 60X60X6 S235JR - 60 m - 14,01 lei/m + TVA TAXA TRANSPORT - 176 lei + TVA

Număr anunț
DA26125528
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI 1568611)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.194,24 RON
Valoare atribuită
1.194,24 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.194,24 RON

din 1.194,24 RON estimat