Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse materiale de curatenie format din: - solutie antimuste si gandaci, solubila, 4 buc - hartie pentru dispenser ,tip Z, set 100 foi, 50 buc; - dezinfectant pentru suprafete multiple, 750ml, 6 buc - alcool snaitar 500ml, concentratie 70%, 5 buc - solutie pardoseli, 750 ml, 9 buc - deo WC, 6 seturi a 2 buc - hartie igienica dublu strat, culoare alba, 24 buc/set, 25 buc
- Număr anunț
- DA26110865
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 967,83 RON
- Valoare atribuită
- 967,83 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.