Atribuită Cumpărare directă

POMPA APA MAN: DJ-41-SAL:1BUC X 384.20 RON. REFERAT NR.26457/10.08.2020 - COLOANA AUTO - ING.PREDAN CRISTIAN.

Număr anunț
DA26117254
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
42122130-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
384,20 RON
Valoare atribuită
384,20 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

384,20 RON

din 384,20 RON estimat