Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMNADA FERMA SULCEF 1000MG/1000MG, NISTATINA 500.000UI, MEROPENEM ATB 1000MG, CEFORT PULB SOL INJ 1G

Număr anunț
DA26116460
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33651100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.121,40 RON
Valoare atribuită
14.121,40 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.121,40 RON

din 14.121,40 RON estimat