Atribuită Cumpărare directă

Materiale de igiena pal 46/06.08.2020 ref 27329/14.07.2020 conf ccm 97

Număr anunț
DA26122907
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
ROGESIL SRL (CUI 22004003)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,60 RON
Valoare atribuită
42,60 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42,60 RON

din 42,60 RON estimat