Atribuită Cumpărare directă

Teava sudata 48.3 x 2.9 ml 54 10,50 pe ml Teava patrata 20x20x2 ml 90 3,30 pe ml Tabla 10x1500x2000 kg 240 2,70 pe kg

Număr anunț
DA26106729
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI (CUI 2749993)
Furnizor / câștigător
EXPERT TOOLS SRL (CUI 23406548)
Cod CPV
14622000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512 RON
Valoare atribuită
1.512 RON
Data publicării
07.08.2020 00:00
Data finalizării
10.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512 RON

din 1.512 RON estimat