Atribuită Cumpărare directă

BANDA REFLECTORIZANTA 50M PENTRU CAMIOANE, SEMIREMORCI, REMORCI, CULOARE GALBENA, OMOLOGATA, PENTRU ITP-URI: 1 BUC X 483.019 RON. REFERAT NR.25792/05.08.2020 - COLOANA AUTO - ING. PREDAN CRISTIAN.

Număr anunț
DA26116499
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
Cod CPV
44424300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,19 RON
Valoare atribuită
483,19 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,19 RON

din 483,19 RON estimat