Atribuită
Cumpărare directă
Continut: BG1111 ANTI-B MONOCLONAL TEST REAGENT,SALINE, 10ml 4 x 36 A11-000128/4 M-53 LYSE EO I , 1L 4 x 284.25 A11-000132/4 M-53 LYSE H, 500 mL 2 x 236.25 A11-000130/4 M-53 LYSE EO II , 200 mL 1 x 212.25 A11-000134/4 M-53 CLEANSER, 1L 1 x 95.50 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA SCRISA VA RUGAM EXPEDIATI
- Număr anunț
- DA26126191
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.061,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.061,25 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.