Atribuită
Cumpărare directă
Produsele respecta cele mai exigente standarde de calitate internationale cum ar fi CE, UL si/sau ISO 9001, 9002, sunt puse in vanzare numai dupa ce au trecut toate testele de calitate. Cablul este compatibil cu toate modelele de tableta Apple iPad care sunt prevazute cu mufa Lightning (8 pini) Cablul comercializat are dubla utilizare atat pentru incarcarea dispozitivului cat si pentru transferul de date. Incarcarea dispozitivului se poate realiza atat de la incarcatorul de priza cat si de la un PC, Laptop. Cablul de 2m este confectionat din materiale de cea mai buna calitate ce previne oxidarea capetelor, ce creste conectivitatea si prelungeste durata de viata. Incarcatorul este compatibil cu toate modelele de iPad / iPhone si iPod care au prevazuta mufa de incarcare Lightning. Pachet de vanzare (bulk): 1 x Incarcator priza pentru iPad 5.1V, 2.1A, 12W (model A1401) 1 x Cablu de incarcare si transfer date Apple Lightning 2m, SmartGSM® Garantie 12 luni.
- Număr anunț
- DA26111291
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- SMART GSM WORLD SRL (CUI 33933502)
- Cod CPV
- 32351000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416,80 RON
- Valoare atribuită
- 416,80 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.