Atribuită Cumpărare directă

coliere,vopsea lavabila,pensula,baterie r6,mandrina,roata roaba,lacat,disc diamantat,ghete protectie,suruburi,lacat,roata roaba,disc diamantat,disc slefuit,ghete,cizme cauciuc,baterie lavoar,vopsea neagra,diluant,trafalet,galeata cauiuc,ruleta 5m,colier 16-10,cuie beton,lavabila ext 15l,roata roaba.

Număr anunț
DA26113028
Autoritate contractantă
Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal (CUI 15235102)
Furnizor / câștigător
SC BINALSIB SRL (CUI 11121385)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283,82 RON
Valoare atribuită
1.283,82 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283,82 RON

din 1.283,82 RON estimat