Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare material conform oferta: Bec Hella H3 24v 8GH 002 090-251 - 2bc, 7.4790lei; Excentric Baterie 1/2-3/4 - 2bc, 3.7815lei; Surub Pal Lemn Cap Inc 5.0x70 - 50bc, 0.1681lei; Surub Pal Lemn Cap Inc 5.0x100 - 50bc, 0.2521lei; SJB Prelungitor Intermediar 88mm 1m Ral 8017 - 2bc, 14.5378lei; Cot KGB 110X872 -2bc, 6.2185lei; Surub Pal Lemn Cap Inc 6x200 - 48bc, 1.2605lei; Banda Abraziva Carb.60- 2ml, 3.2773lei; Disc Abr.S 230x2 EXTRA - 4bc, 7.1429lei;
- Număr anunț
- DA26159353
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180,67 RON
- Valoare atribuită
- 180,67 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.