Atribuită Cumpărare directă

CLOR 5 L- 12 - 524,37

Număr anunț
DA26123123
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
TRIO MIXT TRANS S.R.L. (CUI 40174855)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
524,37 RON
Valoare atribuită
524,37 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

524,37 RON

din 524,37 RON estimat