Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Biblioraft PP plastifiat exterior 75mm Noki buc 5 Folie protectie A4 100buc/set" set 2 Dosar plastic cu sina si doua perforatii, Noki buc 30 Hartie copiator A4, 80gr/mp, 500 coli/top top 2 Foarfeca 18 cm, lama din otel, cu maner rubber grip Evoffice" buc 1 Marker permanent varf rotund 1-3mm, Schneider buc 5 Marker permanent varf subtire buc 5 Servetele umede 72 buc, cu capac buc 1 Notes autoadeziv 75x75mm, 100 file, galben, A-Series buc 10 Pix albastru, Supergrip M, Pilot buc 4 Capsator metalic 24/6, 26/6, 25 coli, C-10 Noki buc 1 Perforator metalic, 30 coli, H30 Noki buc 1 Lavete universale 40x30cm, 3 buc/set set 1 Prelungitor 5 prize, 5 metri, cu intrerupator buc 1 USB Flash Drive Kingston 64GB, D100G3, USB 3.0, black buc 1
- Număr anunț
- DA26116600
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219,72 RON
- Valoare atribuită
- 219,72 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.