Atribuită Cumpărare directă

Dimensiune mobilier: - 150x60x75 cm (LxAdxH) PAL ALB integral pe spatele biroului, pe toata suprafata. Culoare Alb, Negru 190 PE

Număr anunț
DA26123308
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
MARCOSHOP MOBILI S.R.L. (CUI 38788411)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.249,57 RON
Valoare atribuită
1.249,57 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.249,57 RON

din 1.249,57 RON estimat