Atribuită
Cumpărare directă
4742943017405 BARA PERDEA TELESCOPICA 70-120CM BUC 4.00*14.71 4742943014664 PERDEA BAIE DIN MATERIAL TEXTIL-PISICI BUC 1.00*54.54 4742943018136 PERDEA BAIE DIN MAT TEXTIL 18136 BUC 3.00*54.54 9002588450797 BANDA MASCARE RED CORE PRO 50MM/50M BUC 5.00*18.40 6984000016633 SURUB R2 4*18 BUC 400.00*0.04 6984000024669 COLTAR METALIC TIP L 50*50*16 BUC 100.00*1.26 6984000079355 MANER USA ALB-MARO 85-92/25 BUC 10.00*29.41...
- Număr anunț
- DA26119318
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.090,01 RON
- Valoare atribuită
- 1.090,01 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.