Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: hartie copiator, cartus Brother TN1090, dosar sina, dosar plic, DVD-r, file protectie, buretiera, creion cu guma, textmarker, notes autoadeziv, saci 35l, sfoara BBC, banda adeziva ingusta si lata, ascutitoare, cartus HP 35/36/285, plic CD, cartus Xerox 3210

Număr anunț
DA26151411
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN (CUI 4395027)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
931,84 RON
Valoare atribuită
931,84 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

931,84 RON

din 931,84 RON estimat