Atribuită Cumpărare directă

VERIFICARE HIDRANTI INTERIORI , VERIFICARE HIDRANTI EXTERIORI , SE EXECUTA VERIFICAREA HIDRANTILOR SI A INSTALATIEI DE HIDRANTI,VERIFICAREA GRUPULUI DE POMPARE SI A RACORDARII DE LA RETEAUA DE APA Verificarea integritatii instalatiei Verificarea robinetilor hidranti interiori si echiparii lor Verificarea accesibilitatii la hidranti si eventual indepartarea materialelor ce impiedica accesul la hidrant Verificarea vanelor de pe colectoarele de retea interioara de apa Verificarea manometrelor de pe colectoarele de retea interioara de apa Verificarea instalatiei cu proba efectiva a unor hidranti pentru solutie Verificarea alimentarii pe reteaua de rezerva a statiei de hidranti Verificarea plutitoare pentru comanda si semnalizare Verificarea robinetilor de pornire si oprire a debitului de apa Verificarea etanseitatii la cuple Echipamentele defecte sau materiale necesare punerii in parametrii tehnici functionali a hidrantilor se vor achita separat de catre beneficiar

Număr anunț
DA26125125
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
SPANIND SRL (CUI 14946034)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat