Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine:teava PE20,mufa PE20,mistrie,matura+coada,matura stradala,stropitoare,cleste Rabitz,colier plastic 300mm,diluant,disc 125mm,disc 115mm,disc230mm,ciocan1.5kg,,ciocan dulgher,autoforante 19mm,bitz,cot PVC110,teava PVC/2m,teava PVC/1m,sfoara,coada tarnacop,otel beton#10mm,otel beton #12mm,plasasudata#4mm,lopata,lopata+coada,cuie 70mm,cuie beton,baterie perete,polistiren,vopsea Ideea,vopsea 3in1,perie sarma flex,spaclu100mm,spaclu 80mm,banda hartie,scotch,pensula 50mm,teava PVC125/2m,cot 125,sarma,rezerva buret,lac teak,holsurub autoforant,,holsurub tabla 25mm,holsurub tabla35mm,spiral fier#10mm,spiral fier#12mm.,pensula 20mm,pensula40mm,pensula 70mm,pensula 100mm,baterie 9v,holsurub 5x100mm.
- Număr anunț
- DA26116115
- Autoritate contractantă
- ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
- Furnizor / câștigător
- TREI ORI TREI SRL (CUI 11180462)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.342,02 RON
- Valoare atribuită
- 3.342,02 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.