Atribuită Cumpărare directă

1. Kit fotovoltaic compus din : panou fotovoltaic de 50W,controler 5A/12V,aumulator de 26Ah/12V,cabluri , mufe MC4.; 2. Valiza contine 2 panouri de 40W si un controler , impreuna cu cablurile de legare la o baterie, impreuna cu care formeaza un mic sistem energetic neconventional pentru alimenatrea unor becuri , incarcarea telefoanelor , alimentarea unor aparate mici de radio ,et

Număr anunț
DA26122785
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
PULSAR S.R.L. (CUI 6407144)
Cod CPV
09331200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.199,16 RON
Valoare atribuită
1.199,16 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.199,16 RON

din 1.199,16 RON estimat