Atribuită Cumpărare directă

Achiziţionarea de „Servicii de telefonie și internet pe circuitul Transilvania Motor Ring pentru o perioadă de 36 luni” , conform caietului de sarcini atasat

Număr anunț
DA26117392
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.752 RON
Valoare atribuită
31.752 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.752 RON

din 31.752 RON estimat