Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE ECHIPAMENTE DE PROTECTIE

Număr anunț
DA26123829
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE ILUMINAT PUBLIC (CUI 39186171)
Furnizor / câștigător
CRIMON GRUP (CUI 36302859)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,96 RON
Valoare atribuită
550,96 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,96 RON

din 550,96 RON estimat