Atribuită Cumpărare directă

1 merck 1091641000 - 1. Reactiv Hanus 1 litru - 1 buc; 2 chimreactiv INDIGEN - 2. Cloroform 1 litru - 1 buc; 3 merck 8222911000 - 3. α-Naftil Amina 1000g - 1 buc; 4 SIGMA 79330-25G - 4. Fluoroglucina 25g - 1 buc; 5 SIGMA 307521-100G - 5. Rezorcina 100 g - 1 buc; 6 chimreactiv INDIGEN - 6. Turnesol solutie - 1 buc; 7 SIGMA 114354-5G - 7. Brom cresol 5 g - 1 buc; 8 SIGMA 185698-100G - 8. Acid barbituric 100 d - 1 buc; 9 SIGMA 461121-250G - 9. P-Toluidina 250 g - 1 buc; 10 HONEYWELL 34871-1L - 10. Alcool Propilic 1 litru - 1 buc; 11 HONEYWELL 33539-1L - 11. Alcool izopropilic 1 litru - 1 buc; 12 chimreactiv INDIGEN - 12. Acid citric 1 kg - 1 buc; 13 SIGMA M0875-500G - 13. Acid Malic 500g - 1 buc; 14 chimreactiv INDIGEN - 14. Acid Oxalic 1 kg - 1 buc; 15 chimreactiv INDIGEN - 15. Acid Ascorbic 100g - 1 buc; 16 chimreactiv INDIGEN - 16. Acid Tartric 1kg - 1 buc; 17 SIGMA 27715-1L-R - 17. Acid Lactic 1 litru - 1 buc; 18 chimreactiv INDIGEN - 18. Dihidrogeno Fosfat de Potasiu 1 kg - 1 buc; 19 chimreactiv INDIGEN - 19. Acid Fosforic 1 litru - 1 buc; 20 SIGMA 04103-250G - 20. Acid metafosforic 5%, 250 g - 1 buc; 21 SIGMA T7875-500G - 21. Tioiuree Solutie 10%, 500g - 1 buc; 22 chimreactiv INDIGEN - 22. Acid Acetic 10%, 1 litru - 1 buc; 23 SIGMA 207888-500G - 23. Apa de brom 500ml - 1 buc; 24 chimreactiv INDIGEN - 24. Iodat de Potasiu 100g - 1 buc; 25 SIGMA S5505-100G - 25. Praf de sticla 100g - 5 buc; 26 SIGMA D1878-5G - 2,6-Dichloroindophenol sodium salt hydrate ........

Număr anunț
DA26123636
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.190,72 RON
Valoare atribuită
5.190,72 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
13.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.190,72 RON

din 5.190,72 RON estimat