Atribuită Cumpărare directă

rotectie in multiple straturi (4 straturi) • Eficiență a filtrului de cel puțin 95%; • Rezistenta la aerul poluat (PM 2.5) • Filtru de calitate medicală protejează împotriva particulelor dăunătoare • Design confortabil 3D si flexibil • Potrivita pentru adulti cat si pentru copii

Număr anunț
DA26138417
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
FARMAVITAL RETAIL SRL (CUI 33446841)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat