Atribuită
Cumpărare directă
PIESE NECESARE LA INLOCUIT: BIELETE ANTIRULIU FATA STG +DR , CAP BARA DIRECTIE STG , CAP BARA DIRECTIE DR , BIELETA DIRECTIE DR , PIVOT DREAPTA , FLANSA CU RULMENTTELESC FA STG+DR , AMORTIZOR FATA STG +DR , AMORTIZOR SUSPENSIE SPATE STG+DR GEOMETRIE ROTI (MATERIALE+MANOPERA)
- Număr anunț
- DA26119656
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
- Furnizor / câștigător
- MOTOR HOBBY SRL (CUI 11351988)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.952,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.952,18 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.