Atribuită Cumpărare directă

Adăpători pentru cai -Material- fonta / -Debit - minim 6 litri/ minut / -Conexiune apa -1/2 inch / -Presiune - minim 3 bari / -Volum castron - minim 1,5 litri / - Clapeta din inox - Rezistenta la îngheț

Număr anunț
DA26129159
Autoritate contractantă
U.M. 0575 Bucuresti - Directia Generala de Jandarmi a Municipiului Bucuresti (CUI 4340676)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
38920000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350 RON
Valoare atribuită
3.350 RON
Data publicării
12.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.350 RON

din 3.350 RON estimat