Atribuită Cumpărare directă

Echipament pentru teren de joaca la Gradinita nr.9, str. Costache Negri. Tobogan 2,5 m cu platforma 3800x1000x2000 mm, casuta lemn 2200x1400x1500 mm, leagan 3 scaune 5500x1900x2300 mm, cataratoare 2700x1040x2200 mm. Se va asigura transportul si montajul la beneficiar. Echipamentele furnizate trebuie sa fie conforme cu normele europene, cu standardul SR-EN 1176/2008 si HG 435/2010. Se vor respecta prevederile caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA26164786
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI 1770555)
Cod CPV
37535200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.970 RON
Valoare atribuită
15.970 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
24.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.970 RON

din 15.970 RON estimat