Atribuită Cumpărare directă

Executat si montat rampa persoane cu dizabilitati conform oferta la Primaria comunei Popricani, judetul Iasi

Număr anunț
DA26112314
Autoritate contractantă
COMUNA POPRICANI (CUI 4540380)
Furnizor / câștigător
CONSION MET AL SRL (CUI 36273540)
Cod CPV
34953000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.625 RON
Valoare atribuită
19.625 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
11.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.625 RON

din 19.625 RON estimat