Atribuită
Cumpărare directă
Număr poziţie ID produs Descriere Cantitate Unitate 10 3015732 ROMA LAVOAR 50 K07-026 1 BUC 20 3001663 ROMA PIEDESTAL K07-013 1 BUC 30 3014028 JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 1 BUC 40 3030381 BATERIE NEW NEON LAVOAR FV 93401/1,0 1 BUC 50 7000548 SET FIX. ARTIC.SANIT WD 8X110 80658 1 BUC 60 5007904 OSKAR GLET CREMA GATA PREPARAT 15KG 1 BUC 70 5010522 PRIMUS TENCUIALA BOB DE OREZ 25KG 1 BUC 80 5012483 DANKE D.INT ALB PERETII RESPIRA 15L+A4L 3 BUC 90 5002151 BANDA MASCARE 50M X 50MM TESA KREPP 3 BUC 100 7002802 OSKAR PIGMENT 11 MARO 180ML 1 BUC 110 7027603 MANUSI ANTIINTEPATURA - MAR 10 EM32 2 BUC 120 7055624 MANUSI PALAVAN - 8 5 PER 130 1025415 RULETA 3M HOLZER 20G-3016 1 BUC 140 1023744 RULETA CU MAGNET 5 M LT 11150 1 BUC 150 4018990 GRESIE 5939 VIOLA BLUE 33,3X33,3 4,09 M2 160 5008530 ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI 1 BUC 170 5008913 QUARTZ KIT 6 ALBASTRU INCHIS 2 KG 1 BUC 180 4014206 DISTANTIERE 1.5MM(100BUC) 1 BUC
- Număr anunț
- DA26134487
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44167000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 888,90 RON
- Valoare atribuită
- 888,90 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.