Atribuită Cumpărare directă

Polizor unghiular 2200 W, turație mers in gol:6.600 rpm;diametru discuri:230 mm–1buc Spatula dreaptă 175 mm,maner plastic,inox,clasa profesională–6buc Gletieră 280x120 mm,otel inoxidabil si mâner lemn/plastic–6buc Ruletă banda metal,lățime banda 25 mm,8 m,retractabila,clasa profesionala–15buc Clește țeavă 240 mm,articulație întrepătrunsă,oțel,manson pvc,1 1/2"–10buc Clește papagal oţel CrV, suprafaţă înnegrită, orificiu 34 mm cu fălcile strânse,mânere plastic,L.t. 270mm–10buc Cablu canal 6 mm,10 m L–5buc Cablu canal 8 mm,10 m L–5buc Cablu canal 10 mm,10 m L–5buc Set chei imbus inelare,cu clicket, articulate, 5 piese tip 171 (8 - 17mm): 8x8,10x10,13x13,14x14,17x17,material: crom vanadiu,acoperire:cromare,tratament termic complet,72dinti, 5°unghi de lucru–5buc Cheie imbus,diametru 10,12,14,crom vanadiu,nichelată,tratament termic complet,profesional–3buc Mașină de tuns iarbă motor 4 timpi,alimentare benzina,putere nominala 2100W,putere motor 3.4 CP,turatie In gol 2800 rpm,profesional,capacitate cilindrica 139cc,sasiu metalic,l taiere 46 cm,h taiere 30-80 mm,maner standard–3 buc Ochelari de protecție – 10 buc Clește suedez diam2 1/2";cap 65mm;L540mm; 2.4 kg – 4 buc Detector metale/cabluri electrice Clește suedez diam2";cap65mm; L540mm; 2.4 kg–5 buc Conform cerintelor solicitate

Număr anunț
DA26143417
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.088 RON
Valoare atribuită
7.088 RON
Data publicării
14.08.2020 00:00
Data finalizării
19.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.088 RON

din 7.088 RON estimat