Atribuită
Cumpărare directă
Capse 24/6 zincate Centrum 80069 10 0.85 Pix unica folosinta Daco Basic PX250 albastru PX250 A 150 0.34 Elastice de bani 70-100g/punga GRAND 50mm, 130-1785, div. culori E216 2 2.6 Banda corectoare Scooter KORES 5Mx4.2mm K84823 10 6.04 Sfoara canepa 150-180g/ghem S48 10 3.12 Lipici solid stick Pelfix fara solvent 20grame 335810 10 3.27 Dosar carton mapa 230gr DC DC007 100 0.49 Plic B4 burduf 40 siliconic kraft 120g 80001 100 0.59 Index 5 culori 45x12 mm 12050 8 1.56 Agrafe metalice 28mm 100/cutie Office Cover argintii A107 8 0.85 Creion mecanic Tikky Rotring 0.7mm asortat 1904505 8 9.5 Radiera 430 Milan 430 8 0.45 Pix Bic Orange Fine albastru 1199110111 16 1.2 Marker Bic permanent 2000 albastru 8209143 8 2.7 Marker Bic permanent 2000 negru 8209153 8 2.7 Folie protectie A4 100/set Noki 35 microni 4830XS 2 7.4 Dosar sina carton DC230GR DC230 200 0.49 Servetele umede cu capac LULA 72buc/pah D70-LUEX-1979 8 4.78 Saci menaj ultrarezistenti 120 l 10/srola LPDE D41-AZEX-4262 8 6.5 Tusiera plastic albastra 7x11cm Kores KO071570 50 8.02 Tus Kores pentru tusiera 27ml albastru K30002 50 4 Pungi alimentare HDPE 3kg 500buc/rola AZRO-2281 1 10.5
- Număr anunț
- DA26146058
- Autoritate contractantă
- Municipiul Calafat (CUI 4554424)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.272,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.272,82 RON
- Data publicării
- 17.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.