Atribuită Cumpărare directă

PRODCUTIE EMISIUNE SPECIALA, FILMATA IN TEREN, CU DURATA DE 2 ORE, DEPSRE PROIECTE, LOCURI SI OAMENI, CU DIFUZARE DUMINICA ORA 10 PE POSTUL DE TELEVIZIUNE ANTENA 3 DEVA

Număr anunț
DA26122869
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI 27002747)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
11.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat