Atribuită Cumpărare directă

RMN cranio-cerebral nativ 360 RMN sinusuri 360 RMN gat nativ 360 RMN regiuni coloana vertebrala (cervicala, toracica,lombosacrata) nativ 360 RMN abdominal nativ 360 RMN pelvin nativ 360 RMN extremitati nativ/segment (genunchi, cot, glezna etc.) 360 RMN umar nativ 360 RMN umar nativ si cu substanta de contrast 600 RMN regiune cervicala nativ si cu substanta de contrast 600 RMN cranio-cerebral nativ si cu substanta de contrast 600 RMN regiuni coloana vertebrala (cervicala, toracala, lombosacrata) nativ si cu substanta de contrast 600 RMN abdominal nativ si cu substanta de contrast 600 RMN pelvin nativ si cu substanta de contrast 600 RMN extrem. nativ/seg. (genunchi, cot, glezna etc.) cu substanta de contrast 600 RMN hipofiza cu substanta de contrast 600 Uro RMN cu substanta de contrast 600 Angiografie RMN /segment (craniu, abdomen, pelvis, membre etc.) 600 Angiografia carotidiana cu substanta de contrast 600 RMN abdominal cu substanta de contrast si colangio RMN 640

Număr anunț
DA26113133
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL DEVA (CUI 18267923)
Furnizor / câștigător
CLINICA DE DIAGNOSTIC PHOENIX SRL (CUI 18892603)
Cod CPV
85150000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
10.08.2020 00:00
Data finalizării
12.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat