Atribuită
Cumpărare directă
Konica Minolta BIZHUB C227 cu RADF, Set tonere 24000 pagini negru TN221K si 21000 pagini color TN221C/M/Y, masa DK-714, KIT WIRELESS direct EK-608 + UK-215 si sistem de autentificare cu cardul la aparat Conform oferta la ANUNT Nr. ADV1163003 / 11.08.2020
- Număr anunț
- DA26140269
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30121400-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.764 RON
- Valoare atribuită
- 11.764 RON
- Data publicării
- 14.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.