Atribuită Cumpărare directă

Catalogul clasei I-IV 8 Catalogul clasei V-VIII 6 Catalog prescolari 4 Catalog clasa pregatitoare 2 Condica prezenta profesori A3 2 Registru de evidenta a form. actelor de studii 2 Registru intrare-iesire scoli 2

Număr anunț
DA26149727
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FINTA (CUI 29149974)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
728,58 RON
Valoare atribuită
728,58 RON
Data publicării
17.08.2020 00:00
Data finalizării
18.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

728,58 RON

din 728,58 RON estimat