Atribuită
Cumpărare directă
1 D(+)-Glucose Monohydrat (C6H12O6+H2O), pentru microbiologie. M=198,17 g/mol 49159-1KG kg 1 Sigma Aldrich 150.47 150.47 D-(+)-Glucose monohydrate for microbiology, ≥99.0% 2 Hexan p.a. 24577.298 1 l 2 VWR Chemicals 48.98 97.96 n-Hexane ≥95%, AnalaR NORMAPUR® ACS, Reag. Ph. Eur. analytical reagent
- Număr anunț
- DA26158421
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CERCETARI BIOLOGICE IASI (CUI 17606320)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248,43 RON
- Valoare atribuită
- 248,43 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.