Atribuită Cumpărare directă

Pachetul conține un set analize apa potabila dializa si cheltuielile cu deplasarea si transportul probelor : 272 lei set analize/proba 92,3 lei cheltuieli cu deplasarea si transportul probelor

Număr anunț
DA26166473
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
71610000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.457,20 RON
Valoare atribuită
1.457,20 RON
Data publicării
19.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.457,20 RON

din 1.457,20 RON estimat