Atribuită
Cumpărare directă
Protectie tip U realizata din plexiglas incolor # 3mm, DIMENSIUNI: 2400(L)x1100(H)x600(A)mm- formata din 2 panouri DIMENSIUNI: 1200x1100mm si 2 panouri DIMENSIUNI: 600x1100mm;- panourile au rama executata din plexiglas incolor # 4mm, 30mm adancime;- prevazute in baza cu banda d-ad;- panourile se fixeaza intre ele cu suruburi M4, INCLUSE IN PRET
- Număr anunț
- DA26129219
- Autoritate contractantă
- Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
- Furnizor / câștigător
- EXCELEXPO SRL (CUI 15963718)
- Cod CPV
- 30195600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.220 RON
- Valoare atribuită
- 1.220 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.