Atribuită Cumpărare directă

Saboti medicali MARIBON din Piele Culoare: alb nr. 35= 1 pereche nr.36= 6 perechei nr.37=4 perechi nr.38= 3 perechi nr.39= 1 pereche 40= 3 perechi nr.42= 1 pereche

Număr anunț
DA26137342
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
MAXMARIBON SRL (CUI 34880546)
Cod CPV
18800000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
686,47 RON
Valoare atribuită
686,47 RON
Data publicării
13.08.2020 00:00
Data finalizării
17.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

686,47 RON

din 686,47 RON estimat