Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE MANOPERA: DR SABOTI FRANA SPATE+INLOC SABOTI 2.8H X 88.24 LEI; VERIFICAT FRANA PE STAND 0.3H X 88.24 LEI PIESE: COLECTIE SABOTI FRANA SPATE 1BUC X 503.63 LEI; COL ARCURI FRANA 1BUC X 146.08 LEI TOTAL SERVICII: 923.24 LEI, auto HR 10 DGV

Număr anunț
DA26155350
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
923,24 RON
Valoare atribuită
923,24 RON
Data publicării
18.08.2020 00:00
Data finalizării
20.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

923,24 RON

din 923,24 RON estimat