Atribuită
Cumpărare directă
saci menaj oti 120l-16bc,robinet de trecere cu sfera si olandez 3/4-1bc,diblu prin bataie 6x40mm-6bc,surub torbant zincat 8x100mm-6bc,platbant 20x3mm-1bc,perie sarma semiluna-1bc,maturi cu coada-1bc,disc abraziv klingspor a46 230-1bc,topex nivela al. 80cm 3 bule-1bc,lacat 63mm-1bc,lant zincat grosime 4.5mm-1m,sarma zincata 0.3mm-5.12kg,manusi m14 xl fred-2bc,email ideea negru-1bc,sacosa mica textil-1bc,oti saci menaj 240l-5bc,,racord flexibil scurgere 11/2x32mm-1bc,ciment bicaz 40kg-7bc,manusi protectie m13-xl-12bc
- Număr anunț
- DA26155612
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALS (CUI 16410627)
- Furnizor / câștigător
- DAN-LINE COMPANY S.R.L. (CUI 19813616)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510,88 RON
- Valoare atribuită
- 510,88 RON
- Data publicării
- 18.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.